Beauty
Elite Bakım.com

Makyaj

Tırnak Bakımı

Dudak Bakımı

Selülit Tedavisi

Kilo Problemi

Cinsellik

Doğru Makyaj

Erkekler

Yalnızlık Psikolojisi

Estetik

Menopoz

 

 

 

 

Ünlülerin tercih ettiği cilt bakımı

   

Cilt ve vücut bakımını bir keyif haline getiren NUXE, yeni özel bakım serisi “Aroma Perfection”ı Türkiye de satışa sundu.

NUXE’ün yeni özel bakım serisi “Aroma Perfection”, alkol ve sabun içermeyen doğal formülüyle karma ve yağlı ciltlerde görülen dört ana problem, parlama, sivilce, genişlemiş gözenekler ve kızarıklığı ortadan kaldırıyor.

Yabani menekşe, sabunotu kökü, şeftali ve bal kabağı gibi bitkilerin sularından ve jojoba gibi özel yağların karışımından oluşan doğal bir içeriğe sahip olan “Aroma Perfection” serisi, tüm yaş gruplarının ciltlerinde parlamayı ve sivilcelenmeyi önlerken, genişlemiş gözeneklerin sıkılaştırılmasına yardımcı oluyor ve kızarıklıkları gideriyor.

NUXE’ün Türkiye’deki tek dağıtıcısı Antis Kozmetik tarafından piyasaya sunulan “Aroma Perfection” Özel Bakım Serisi, arındırıcı temizleme jeli, pürüzsüzleştirici bakım kremi ve matlaştıran nemlendirici kremden oluşuyor.

“Aroma Perfection” Özel Bakım Serisi’nin, her yaşta sık görülen temel cilt problemlerini çözmeyi hedeflediğini belirten Antis Kozmetik Pazarlama Müdürü Dilara Böler şöyle konuştu: “Karma ve yağlı ciltlerde görülen parlama, sivilce, genişlemiş gözenekler ve kızarıklık, her yaşta yaşanabilen temel cilt problemlerinden. Biz de, NUXE’ün yeni bakım serisi “Aroma Perfection”la karma ve yağlı ciltlerde ortaya çıkan dört cilt problemini çözmeyi hedefliyoruz. Özel bitkisel içeriklerle üretilen Nuxe’ün geliştirdiği yeni özel bakım serisi, cildi arındırırken, pürüzsüzleştiriyor, nemlendirirken, yağlı görüntü bırakmıyor. Üstelik tüm serideki ürünleri erkekler de rahatlıkla kullanabiliyor.”

“Aroma Perfection” Özel Bakım Serisi:

“Aroma Perfection” Arındırıcı Temizleme Jeli

Alkol ve sabun içermeyen doğal formülüyle cilde zarar vermeden gözenekleri temizliyor ve fazla yağı emiyor. Sabah ve akşam köpürterek nemli cilde uygulandıktan sonra durulanan jel, göz çevresi için önerilmiyor. Yeni Nuxe Patentli Koruyucu Sistemi ile Paraben ve Fenoksietanol içermiyor.

   

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 40,00 TL 200ml pompalı şişe

“Aroma Perfection” Pürüzsüzleştirici Bakım Kremi

Aşırı yağlanma ve sivilce oluşumları üzerinde etkili olan krem Akasya polisakarid ve Salisilik asit kombinasyonu ile cilde zarar vermeden cildin daha pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Formülündeki yabani menekşe genişlemiş gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olurken, pirinç tozu ve çinko bileşimi fazla yağı emiyor. İçeriğindeki yosun ve bitkisel Gliserin cildi nemlendiriyor ve sakinleştiriyor. İpeksi yapısıyla ciltte yağlı his bırakmadan kolayca emiliyor ve mat bir görünüm sağlıyor. Gece sivilcelerin üzerine uygulanabiliyor. Sabah ve akşam uygulanması öneriliyor. Yeni Nuxe Patentli Koruyucu Sistemi ile Paraben ve Fenoksietanol içermiyor.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 56,00 TL 40ml tüp

“Aroma Perfection” Matlaştıran Nemlendirici Krem

Sebumu dengeleyici Kaolin ve Bal kabağı Tohumu Özü sayesinde fazla yağı emerek anında mat görünüm sağlayan krem, rahatlatıcı ve yumuşatıcı özelliğe sahip. Aromatik kokulu hafif formülüyle cilde mat bir görünüm sağlıyor. Sabah uygulanması öneriliyor.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 53,00 TL 30ml şişe

NUXE’ü tercih eden ünlüler

Huile Prodigieuse
Vanessa Paradis
Charlize Theron
Jennifer Aniston
Heidi Klum

Huile Prodigieuse OR
Jenifer Lopez
Monica Bellucci
Uma Thurman
Heidi Klum
Naomi Watts
Tyra Banks
Christy Turlington
Marie Steiss

Teint Ultra Prodigieux
Jennifer Aniston
Sarah Jessica Parker
Lindsay Lohan
Baume Levr
Eva Herzigova
Jane Bikrin
Mischa Barton
Daria Werbowy

Masque Frais Hydratant
Scarlett Johansson
Sarah Michelle Gellar
Natasa Pinoza

 

Kaynak: e-kolay

   
   
   


Designed by: §ie§ta