Aşık mıyım? Aşık Olduğunuzu Anlamanıza Yarayan 20 İşaret

Aşık mıyım? Aşık Olduğunuzu Anlamanıza Yarayan 20 İşaret

İpucu: Onunla birlikte * çok * zaman geçirmek istersiniz.

Aşık mıyım ?? Eğer bunu kendine soruyorsan tebrikler, bir şeyler hissediyorsun , belki de büyük bir şey. Ancak duygular karmaşıktır. Peki bu duygunun Aşk mı? yoksa gelip geçici bir heves mi? olduğunu nasıl anlarsın.

AŞK NEDİR? uzmanlar zamanın başlangıcından beri şairler, bilim adamları ve insanlar bu soruya cevap arıyor. Aşık olduğunuzu anlayabileceğiniz 20 işaret için okumaya devam edin:

1. Duygularınız solmuyorsa

“Duygularınız zamanla yok olmaz, daha da güçlenir ve derinleşir”. Ona çok kızsanız bile sakinleşince ona karşı ilginiz ve sevginiz devam ediyorsa, her geçen gün ona daha fazla duygu besliyorsanız.

2. Ona tüm dikkatinizi veriyorsanız

Eğer Aşıksanız, onun anlattığı her şeyi dikkatiniz dağılmadan ağzından çıkacak sözcüklere kenetleniyorsunuz.

3. Birlikte olduğunuzda her şey hakkında konuşuyorsanız

Aşk söz konusu olduğunda? Bu konuşmalar derin olabilir, diye açıklıyor Allison “Onları neyin ilgilendirdiğini, hayallerini ve tutkularını, geçmişlerini, ailelerini ve yetiştirmelerini bilmek istiyorsun.”

4. Plan yapmak kolaysa

Birine aşıksanız, onunla bir gelecek düşünmek doğal olarak aklınıza gelir. “Gelecek planları yapmak daha kolay olur,” diyor Allison geleceğiniz Olsun ya da olmasın, hayatınıza ayrılmaz bir şekilde dahil olurlar.

5. Birbirinize açıksanız

Güven her ilişkinin temelidir. Kendinizi bu kişiyle açılıyor ve normalde olduğundan daha fazla hayatınızı  paylaşıyorsanız, bu sizin aşık olabileceğinizin bir işaretidir.

6. Başkalarıyla çıkma düşüncesini kaybederseniz

Aşık olmak, diğer insanlarla çıkma ilginizi kaybedebileceğiniz anlamına gelir. Eski sevgiliniz veya beğendiğiniz insanlar artık size sıradan gelmeye başlar.

7. Basit işleri yapmak eğlenceli geliyorsa

Evet, bu aşık olmanın bir göstergesi. “Basit şeyleri birlikte yapmaktan hoşlanıyorsunuz:  koşuya çıkmak, yemek pişirmek” market alışverişi gibi.

8. Onu Aileniz ile tanıştırmak istiyorsanız

Bu kişiyi ailenizle tanıştırmak için sabırsızlanıyorsanız, birazcık sevmekten daha fazlasına sahip olduğunuz açıktır.

9. Ona yardım etmek sizin için bir öncelikse

Acil bir durum olduğunda veya size ihtiyaç duyduğunda, yardıma hazır şekilde bekliyorsanız ve tek önceliğiniz o olduğunda.

10. İlişkin tutarlı ve sevginde değişim olmuyorsa

Çoğu insan uzun süreli, sevgi dolu bir eşe sahip olmanın gerçek, kalıcı Aşkın devamlılığına inanıyor.. 

11.İlişkinde oyun yoksa

Tamamen gerçekçi ve birbirinize karşı doğalsanız, ilişkinizde yalan ve oyun yok ise 

12. Cinsel çekim gücünüz varsa

Eğer O nun kokusu ve teni sizi etkiliyorsa ona karşı farklı duygular besliyorsanız etkilenmeniz gayet normak İlişkiniz boyunca tabii ki her zaman seks birlikteliğinizi etkileyen dönemler geçireceksiniz, ancak genel olarak, aşık olursanız her zaman birbirinize çekebilirsiniz.

13. Ama seks * her şey değil * diyebiliyorsanız

Eğer fiziksel birliktelik olması için beklediyseniz , bu bir aşk belirtisidir.

14. Sevginin birbirine ne anlama geldiğini biliyorsanız

Sevgi kelimesi farklı insanlar için farklı şeyler ifade eder ve eşiniz için ne anlama geldiğini biliyorsanız bu bir aşk belirtisidir.

15. Her zaman birlikte olmak istiyorsan

Genel olarak, aşık olduğunuz kişinin etrafında olmak istersiniz. “Onunla daha fazla olmak ve onu daha iyi tanımak istersin,” diyor Firstein. eğer onunla zaman geçirdikten sonra sıkılıyorsan, buna aşk diyemeyiz.

16. Aynı cinsel ilgi alanlarına sahipsiniz

Cinsel cazibe ve uyumluluk sizin için en önemli öncelikse, cinsel kimyanız eşinizin yaşayabilirliğini belirlemenin önemli bir parçasıdır.

17. Bir anlaşmazlık ilişkinizi yok etmiyorsa

Anlaşmazlık dönemlerinde bile bir bağlılık duygusu hissediyorsanız aşk olduğunuzun en önemli kanıtıdır.

18. Onun ilgi alanlarına önem veriyorsanız

Şunu hayal et: Hiç paten kaymayı denemedin, ama eşinin büyük bir ilgisi var, O istiyor diye denemeyi kabul ettin, korkmayın aşıksınız.

19. Duygusal bir rollercoaster’da değilsin

Fizyolojik olarak rollercoaster aldığın heyecan ve  adrenalin “kimya” olarak algılanır. Carmichael muhtemelen güçlü bir duygusallık hissedeceksiniz. Birçok insan bu adrenalin ve ‘beden devrini’ taşmasını romantik kimya ile karıştırır. Halbuki aradığınız gerçek sevgi türüdür.

20. İçinizden biri ruh halinde değilse kendinizi kötü hissetmiyorsanız

Normal bir cinsel ilişki iniş çıkışlarıyla birlikte gelir. Bazen biriniz, seks havasında olmayabilirsiniz. Ama sorun değil! Carmichael, “Cinsel çekiciliğinizin gelmesi ve akışının olması iyi bir şey – bu hayatın bir parçası ve olgun bir ilişki, herhangi bir anda ruh halinizde hissetmiyor olsanız bile bol miktarda sevgi ve bağlılık sağlayacaktır” diyor.

Elite bakim

Elite bakim

Her kadın Bakımlıdır ve sonsuz ilgiyi hak eder, şımartılmayı hak eder, elitebakim bu konuda sizlere ve erkeklere yardımcı olmak amacıyla kurulmuş güzel bir Blog sitesidir. Umarım zevkli vakit geçirirsiniz

Bir Cevap Yazın