Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri

 

Hemen hemen birçok kadının hayallerini büyük ve sıkı göğüsler süslüyor. Dr. James Duke büyük ve sıkı göğüslere sahip olmak için cerrahi bir operasyon yerine bu işlemin doğal yollardan yapılmasını öneriyor. Ayrıca bu yöntemi doğada bulunan bir takım malzemelerle gerçekleştire bileceğiniz önemini de vurguluyor.

İşte Dr. James Duke’a göre göğüsleri büyütmeye yarayan doğal karışımlar…

Çemen otu macunu 
Çemen otu tohumları,  yüksek miktarda östrojenin yarı sentetik formunu elde etmek için kullanılan kimyasallar içermektedir. Östrojen en önemli etkisi göğüs büyümesini sağlamasıdır. Dolayısıyla çemen otuyla göğüslerinize masaj yapmak göğüslerinizin büyümesini sağlar.

Çemen otu macunu nasıl yapılır?
Çemen otu tohumunu ve filizini blender’dan geçirerek iyice öğütün. Öğüttüğünüz karışımın içerisine bir miktar bitkisel yağ ekleyerek macun kıvamına getirin. Belirli aralıklarla göğsünüze masaj halinde uygulayabilirsiniz.

Rezeneli Bustea çayı
Rezene geçmişten günümüze kadınlarda genellikle süt arttırıcı bitki olarak bilinir. Bustea çayının içerisine atılan rezene göğüslerinizin büyüme sürecini hızlandıracaktır.

Rezeneli bustea çayı nasıl yapılır?
Bustea çayının içerisine bir miktar rezene ilave edin ve yemeklerden bir saat sonra tüketin. Ancak rezenin yağını kesinlikle kullanmayın. Çünkü rezene yağı hamilelerde düşüğe sebep olabilir ve belli bir tüketimden sonra zehirlenmelere yol açabilir.

Yabani Hint Yer elması merhemi
Bu bitkide yer alan Östrojenin çemen otuna göre daha az olduğu söyleniyor. Ancak bu bitkinin merhemi yapan ve kullanan kadınlar sonuçtan oldukça memnun.

Yabani Hint yer elması merhemi nasıl yapılır?
Merhemi yapmak için ilk olarak yabani Hint yer elması kökünün kabuklarını soyun.  Daha sonra blender’den geçirerek kremsi bir kıvam alana kadar karıştırın. Belli aralıklarla göğüslerinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Kimyon
Kimyonun içerisinde meme dokularını geliştiren enzimler bulunmaktadır.

Kimyon nasıl kullanılır? 
Kimyonu yemeklerinize salatalarınızda veya içeceklerinize katarak kullanabilirsiniz.

Cüce Palmiye kapsülleri (Serenoa repens)
Geçmişte cüce palmiye bitkisi göğüs büyütücü olarak bilinirmiş. Günümüzde ise en büyük etkisi erkeklerde prostat büyümesini engellemek açısından kullanılması…

Birçok insan bu bitkinin standartlaşmış kapsüllerini kullanıyor.  Ancak cüce palmiye kapsüllerini kullanmadan önce prospektüsünü dikkatli bir şekilde okumalı aynı zamanda da bir uzmana danışmalısınız.

Kaynak: Milliyet

Elite bakim

Elite bakim

Her kadın Bakımlıdır ve sonsuz ilgiyi hak eder, şımartılmayı hak eder, elitebakim bu konuda sizlere ve erkeklere yardımcı olmak amacıyla kurulmuş güzel bir Blog sitesidir. Umarım zevkli vakit geçirirsiniz

Bir Cevap Yazın