Erkeklerin ilişkilerinde yaptığı 5 önemli hata

Erkekler ve kadınlar tamamen farklı iki düşünce yapısına sahip. Bunu özellikle yaşınız ilerledikçe daha da iyi anlıyorsunuz. Bir arada olmak konusunda da hala çok ısrarcı olduğumuzdan orta yolu bulmak noktasında çabamızın olması şart. Özellikle kadınları anlayamamaktan yakınan erkekler için önleyebilecekleri bir kaç hatadan bahsetmek istiyoruz.

Size düşük bir tonla ‘Merhaba’ diyorsa…

Eğer kız arkadaşınız size düşük bir ses tonuyla selam verdiyse bu orada bir problem olduğunu gösterir. Ya iş yerinde ya okulda ya da hayatının bir yerinde bir sorun vardır ve bunu size belli etmek için size bu şekilde cevap verir. Bu gibi durumlarda siz de ona karşı surat asmak yerine neyi olduğunu sorarsanız daha mutlu bir sevgili elde edersiniz.

Sosyal ortamlarda onu yalnız bırakmak

Birlikte arkadaşlarınızla buluştunuz ya da sizinle ilgili bir iş yemeğine gittiniz ama siz bir süre sonra kendi muhabbetinize dalıp onu yalnız bıraktınız. Bunu lütfen yapmayın. Çünkü sevgiliniz arkadaşlarınızı ya da iş arkadaşlarınızı sizin kadar iyi tanımayabilir ve canı sıkılabilir. Bu nedenle onun iyi olup olmadığını sık sık kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

Onun korkularıyla dalga geçmeyin

Erkeklik çoğu zaman cesaretle bağdaştırılır. Bu nedenle de erkekler hiçbir şeyden korkmadıklarını (!) daha da belli etmek için ekstra cesurmuş gibi davranırlar. Bunu ortaya çıkarmak için de kadınların korkularıyla ekstra dalga geçerler. Bu çok irite edici bir davranıştır. Bu nedenle siz de biraz kibar olun ve kız arkadaşınızın korkularına saygı gösterin.

 

Arkadaşlarınızla daha çok eğlendiğinizin üstüne basmayın

Olabilir, arkadaşlarınızla daha çok eğlenebilirsiniz ancak bunu kız arkadaşınızın gözüne gözüne sokmanın kimseye bir yararı yoktur. Bu nedenle birlikte olduğunuzda onu yalnız bırakıp arkadaşlarınıza odaklanmayın. Her sevginin de bir sonu var nihayetinde.

İçkinin sınırını aşmayın

Birlikteyken eğlenmek için bir kaç ‘drink’ alabilirsiniz ama onun yanında çok fazla sarhoş olduğunuzda bu kız arkadaşınızın kendisini güvende hissetmemesine neden olur. Bu nedenle onun yanında içkinin ayarını kaçırmayın ve her zaman kendinizde olun.

elitebakim

elitebakim

Her kadın Bakımlıdır ve sonsuz ilgiyi hak eder, şımartılmayı hak eder, elitebakim bu konuda sizlere ve erkeklere yardımcı olmak amacıyla kurulmuş güzel bir Blog sitesidir. Umarım zevkli vakit geçirirsiniz

Bir Cevap Yazın