Kadınlar için Vücut Güzelliği İpuçları

Kadınlar için Vücut Güzelliği İpuçları

Her şeyi denediğini düşünüyor musun? Birde bu vücut güzelliği ipuçlarını deneyin, sonuçtan keyif alacaksınız.

Her sabah vücudunuza, soğuk suya batırılmış bir fırça veya özel bir eldivenle masaj yapın. Bu işlemi 5 dakika boyunca gerçekleştirin.

Kilo vermeniz gerekirse, tuz yemeyi bırakın. Tuzsuz oruç haftalarını düzenleyin. Aşırı tuz vücutta sıvı tutar ve bu nedenle şişlik, selülit ve fazla kilolar ortaya çıkar.
Sabahları bol miktarda su için.

Erken yatmak! Uyku sırasında beynimiz, yağ birikmesi ile yağ yakması arasında bir denge oluşturan bir hormon salgılar. Bu hormonun maksimum değeri 22: 00-02: 00 saatleri arasında üretilir. 

Ultraviyole sadece zararlı değil, aynı zamanda yararlıdır! Yokluğu, D vitamini ve kalsiyum emiliminin azalmasına neden olur ve bu da lif ve vücut yaşlanmasına neden olur. Bir bronzlaşma merkezinde günde 3 dakikadan fazla kalmazsanız, UV ışınlarının cilde zarar vermeyecek ve faydalı yaşlanma karşıtı proteinler üretecektir.

Düzenli egzersiz, bize enerji sağlayan mitokondri sayısını artırır. Yaşla birlikte, mitokondri sayısı azalır, o yüzden spora devam edin – sizi genç tutar!

Ancak ne zaman duracağınızı bilmeniz gerekir. Çok yoğun egzersizler, vücuda zarar verir. Bunları stres olarak algılar ve yağ birikimini uyarıcı hormon kortizol üretir. Bu arada, siyah kahve de hormon kortizol üretir.

Cildi bitkisel kökenli omega-3-6-9 asitlerle (örn. Çuha çiçeği yağı, deniz topalak yağı vb.) beslemek gerekir. Omega takviyeleri ve C vitamini birleştirilmesi iyidir – birlikte kolayca sindirilebilir bir kompleks oluştururlar.

Sarma için kullanırsanız, herhangi bir vücut ürününün (nemlendirici, selülit önleyici, sıkılaştırma vb.) Etkinliği artırılabilir. Zaman zaman cilde kalın bir tabaka halinde uygulayın; Etkisi sizi memnun edecek!

Elite bakim

Elite bakim

Her kadın Bakımlıdır ve sonsuz ilgiyi hak eder, şımartılmayı hak eder, elitebakim bu konuda sizlere ve erkeklere yardımcı olmak amacıyla kurulmuş güzel bir Blog sitesidir. Umarım zevkli vakit geçirirsiniz

One thought on “Kadınlar için Vücut Güzelliği İpuçları

Bir Cevap Yazın