Sevgilinizle izleyebileceğiniz 10 romantik film

Sevgilinizle izleyebileceğiniz 10 romantik film!

Sevgilinizle romantik bir film izlemenin keyfi paha biçilemez. Yatağın sıcaklığı, partnerinize yakın olmanın ve birlikte gelişen güzel bir aşk hikayesini izlemenin rahatlığı, gününüzü ve muhtemelen gecenizi de unutulmaz kılabilir. Kız arkadaşınız ve siz film bağımlısıysanız, bu makale sizin için faydalı bir rehber olacak. Onunla birlikte tekrar tekrar izleyebileceğiniz ve birlikte eğlenceli vakit geçirebileceğiniz on romantik filmden oluşan bir liste hazırladık.

Filmin sonunda yüzünüzde tebessüm garantili! Şimdiden size iyi seyirler…

1- Valentine’s Day (sevgililer günü)

Bu liste, bu film ile başlamalı. Hikaye, birkaç çiftin ve bekarın aşk hayatı ve belirli bir Sevgililer Günü’nde onlara ne olduğu etrafında dönüyor. Film oldukça canlandırıcı ve her aşk hikayesi, unutulması kolay olmayan güzel bir mesaj veriyor.

2- Yeh Jawaani Hai Deewani

Çoğumuz bu filmi daha önce izledik ve tekrar izlemekten vazgeçmeyeceğiz. Filmde biraz romantizm, komedi ve drama var. Mezun olduktan sonra bir gezide tanışan ve 20’li yaşlarının sonlarında bir kez daha karşılaşan iki kişi hakkında. Sonunda aşık olurlar ama arada olan çok daha fazlası vardır. Spoiler vermek gibi bir niyetimiz yok.

3- The Notebook (Not Defteri)

Partnerinizle tekrar tekrar izleyebileceğiniz ve yine de sıkılmayacağınız filmlerden biri. Hikaye 1940’larda, genç ve çok varlıklı olmayan bir adamın zengin bir kadına aşık olduğu bir zamanda geçiyor. Yakında, sosyal farklılıkları nedeniyle ayrılırlar. Sonra ne olur? Bunun için filmi izlemeniz gerekiyor.

4- P.S. I Love You (Seni Seviyorum)

Bu film sizi birkaç gözyaşı döktürebilir ama kesinlikle izlemeye değer. Rahmetli kocasının onun için bıraktığı on notun yardımıyla hayatına yeniden başlayan genç bir dul kadın hakkındadır.

5- Tanu Weds Manu

Film, utangaç, entelektüel bir adamın kendisine aşk ilgisi olmayan çılgın, dışa dönük bir kadına aşık olduğu romantik bir komedidir. Film sizi bir rollercoaster yolculuğuna çıkaracak ve bir an bile sıkılmanıza izin vermeyecek.

6- 50 First Dates (50 İlk Randevu)

50 İlk Randevu, sıcak ama eğlenceli bir aşk hikayesidir. Kısa süreli hafıza kaybı yaşayan bir kıza aşık olan bir adam hakkındadır. Sadece kazadan önceki günleri hatırlıyor ve her gün doğum günü olduğuna inanarak uyanıyor çünkü o günden sonrasını hatırlamıyor. Yani bu adam her gün onu baştan çıkarmaya çalışıyor, o gün için ona aşık olması için dua ediyor ve en önemlisi onu koşulsuz seviyor.

7- A Walk to Remember (Hatırlanması Gereken Bir Yürüyüş)

Ölümcül hastalığı olan bir kıza aşık olan bir adamın ve çiftin son günlerini birlikte geçirmesinin yürek burkan ama güzel bir hikayesi. Not – Bir mendil kutusunu el altında bulundurun.

8- Love Aaj Kal (Aaj Kal’ı seviyorum)

Bir çift, kariyerlerini sürdürmek için farklı yerlere taşındıkları için yollarını ayırır. Ama doğru söylüyorlar, aşk sınır tanımıyor ve mesafe aslında onların birbirlerine olan duygularını fark etmelerini sağlıyor.

9- Rehnaa Hai Terre Dil Mein

Bu zamansız bir aşk hikayesi. Bir adam nişanlı bir kadına aşık olur ve onun hiç tanımadığı nişanlısı rolüne bürünür. Kadın daha sonra gerçeği öğrenir ama o zamana kadar o da ona aşık olur.

10- Jab We Met (Tanıştığımız Jab)

Hikaye, bir trene binen ve kabarcıklı bir kızla tanışan kalbi kırık bir iş adamı hakkında. Ona aşık olurken, erkek arkadaşıyla kaçmayı planlıyor. Birlikte seyahat ederler ve yolculukları oldukça maceralı olur.

Bu yazı dizimize de göz atabilirsiniz Kadın ve Erkek İlişkileri Üzerine En iyi Filmler 

One thought on “Sevgilinizle izleyebileceğiniz 10 romantik film

Bir Cevap Yazın